W FertiMedica EmbryoScope jest standardem bez dodatkowych opłat!

W FertiMedica EmbryoScope jest standardem bez dodatkowych opłat!

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób zwiększyć powodzenie zabiegu in vitro mamy dla Was odpowiedź. Jednym z kluczowych elementów mających wpływ na jakość zarodków jest rodzaj używanego w przychodni sprzętu.

W FertiMedica zarodki naszych pacjentów umieszczane są w inkubatorze zwanym EmbryoScope.

Usługa ta NIE JEST DODATKOWO PŁATNA.

EmbryoScope to aktualnie najbardziej zaawanasowany technologicznie sprzęt używany tylko w niektórych klinikach. Posiada on system wbudowanych kamer, który umożliwia obserwację zarodków bez ich wyjmowania z inkubatora, co ogranicza negatywny wpływ czynników zewnętrznych.

W większości przychodni używane są klasyczne inkubatory, przy których użyciu zarodki narażone są na wpływ otoczenia. Raz na dobę należy je wyjąć z urządzenia w celu obserwacji postępu ich rozwoju, co może nagatywnie wpłynąć na ich jakość, a co za tym idzie na szansę powodzenia zabiegu in vitro.

Wyjątkiem braku możliwości skorzystania z usługi jest okresowy przegląd techniczny urządzenia (raz w roku) oraz sytuacja kiedy liczba hodowanych w danym momencie zarodków przewyższa liczbę dostępnych miejsc w inkubatorze. W takim przypadku zarodki hodowane są w klasycznie.

Zapraszamy do FertiMedica. Zwiększamy Waszą szansę na zostanie rodzicami!

2018-05-14T09:23:18+00:00